Forum

admin

[Sabit] VİP Üyelik Nedir ?  

RSS

3

Bu üyelik tarafımızca uzun tartışmalar sonucu uygulamaya konuldu. Neden buna gerek duyduk. Birincisi verdiğimiz yayınlar olsun rehberlik dökümanları hep eşsiz ancak neticede hepsininde bir emek vede masraf süreci var işin emek kısmı özellikle anlaşılmadığından ötürü bizde bizi anlayanlarla gidelim dedik ve bu kararı aldık bakalım aylık cüzi bir ücrete kim ne kadar etki tepki verecek.

Neticede ayrı dosyalar yayınlıyacağız vede üye olduğunuz ay boyunca hepsini sınırsızca indirebileceksiniz. Bu dosyalar gerek testler olsun gerek rehberlik dosyaları hiç farketmeyecek hepsi sınırsızca indirmenize sunulacak zaten ayrı bir kısım açacağız forumlarda VİP üyelerimiz için.

Sorulacak sorulardan biri olacak sanırım VİP üye nasıl olacağım? Çok kolay sitemize üye olacaksınız eskisi gibi sonrasında bize (aybarsgur@hotmail.com) adresine bir mail atarak gerekli ücret yatırımı vs konularda bilgi alabileceksiniz. İşlem bittiğin andan itibaren o ay ne eklediysek şifrenizi paylaşmadan adeta sömüreceksiniz 

6 Answers
0

ilk başta kızsamda size hak verdim aldığım yayın ve diğer ekler olsun gerçekten efsane bu tür yaklaşımda bence normal dedim sonradan umarım gerekli aşamaları geçer çok daha fazla test yayınlarsınız ay boyunca

0

bence aldığınız kararda çok haklısınız. Belki birileri kızacak edecek çünkü her konuda hep benim olsun bedava olsun mantığına alıştık toplumca ancak sizlerin yaptığını anlamaya çalışınca aylık 10 tl helali hoş olsun bu denli kaliteli soru yapısı üstelik pdf kalitesi üst düzey hiç bir şey değil.Piyasada en kıytırık kitap 30 tl ye veriliyor ben sizlerden alarak indirdim vede bir arkadaşımlar pdf mi paylaştım açıkçası yaptığınız aldığınız karar bence doğru.Buna karşı çıkanlara cevabım şu an sitede yer alan dosyalar soru bankası test ne derseniz almaya kalkın yüzlerce tl ödeyecekken bu tepki niye

0

ikinizinde anlayışına çok teşekkür ederim bunları duyunca yaptığımız işin doğru olduğunu anladık. Gerçektende piyasada tonla kıytırık sadece kabı değiştirilip sunulan yayınlar malum ama bizi ilgilendiren kısım bu değil biz sürekli kendimizi yenileme çabasındayız ve tek tek satışa sunduğumuzda ağır geldi diye aylık indirme bazına sunduk ve fiyatıda oluştururken inanın telif kısmını baz aldık .Tekrardan anlayışınıza teşekkür ederiz

0

üstadım yaptığınız her iş doğru adımlardan oluşuyor bu su götürmez bir gerçek. Bende VİP üyeniz olarak hiç bir sorgu yapmam ancak ricam olur bu total test gruplarını acaba ara sınıf düzeyinde vermeniz mümkünmü ders ders çalışmanızda kullanırız sıkıntı yok ama test grubu olarak toplam tüm dersler anlamında söylüyorum mümkünmü

0

ben geen sene üniversiteyi kazanan bir arkadaşımdan doğru size ulaştım bugünde üye oldum gerçekten piyasayı silmişsiniz alttan almayın kimseyi bu hizmeti veren birileri varsa çıksın laf söylesin seneye kalıp mezun olma derdindede değilim açıkçası haydi kaldım diyelim e dershane söylentisi varsa siz zaten yapmışsınız testleriniz anlamında binlerce teşekkürler emeği geçen herkese

0

çok iyi bir uygulama olmuş başlarda kızsamda bu nasıl iş tonla benzeri var desemde aslında yokmuş kalitesi muhteşem soru tipleri yeni sistem için ideal basım kalitesi tartışılmaz iyiki yapmışsınız helali hoş olsun 

Share:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol