12.2 C
Çanakkale
25 Şubat 2024

Forum

admin
Bildirimler
Tümünü temizle

İSTEK YAYINLARINIZ

12 Yazılar
8 Üyeler
9 Likes
692 Görüntüleme
5
Konu başlatıcı

Buraya test deneme vs yazarsanız en kısa süreçte hazırlayıp sizlere sunacağız. Yazmaktan çekinmeyin siz isteyin yeter ancak bura yazılan dışında istekleri artık almayacağız. birde yorum değil cevap olarak yazınız lütfen. İsteklerinizi bekliyoruz. Eklenen istek mesajlarınız bir süre sonra silinecektir.

9 Yanıt
2

Öncelikle bu derece büyük bir arşivi bizlere ulaştırdığınız için teşekkür etmeliyim. Sonrasından 2 isteğim olacak matematik üslü sayılar ve rasyonel sayılardan yeni testler eklermisiniz

1

merhabalar tekrardan hızınıza yetişemiyorum ama zaman daraldı oda var. testler için sonsuz teşekkür tek yayın bile almama gerek kalmadı ama limit konu testleride atsanız süper olacak

1

çarpanlara ayırma konusu bir hayli önemli sanırsam baya test olsada ekstra eklerseniz çok sevinirim

0

optik konusundan daha fazla test yayınlarsanız çok sevinirim

0

Merhaba ben arkadaşımın tavsiyesi ile geldim arşiv inanılmaz ancak yinede ayt mattan daha fazla deneme ekleme şansınız varmı

0

İntegral testleri çok iyi gerçekten belki fazla olacak ama bugün için bir kaç test daha ekleme şansınız var mı

0

kimyanın temel kanunlarından başka testlerde eklermisiniz.

0

benden sizden mümkünse limit konusundan testler istiyorum

0

Eren arkadaşımız istemiş ama artık öğrendim bir 2 ci istek olursa daha hızlı oluyor 🙂 çarpanlara ayırma ekstra bir testler hiç fena olmaz

Paylaş: